Cart
Loading...
Loading... 39763-7EC
Side Panel for ZetaFrame®Cabinet; for 52U x 43.3"D (1100 mm) Cabinet; Solid; Black
MSRP $593.60
| Cabinet Frame Depth | 43.3" (1100 mm) |
| Color | Black |
| Height RMU | 52U |
| Height | 40.4" (1027 mm) 52U |
| Width | 1.1" (27 mm) |
| Depth | 39.8" (1010 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 43" (109 cm) |
| Ship Length/Depth | 114" (2896 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 44.4 LB (20.14 kg) |







