Cart
Loading...
Loading... 39763-E00
Side Panel for ZetaFrame®Cabinet; for 42U x 31.5"D (800 mm) Cabinet; Solid; Glacier White
MSRP $345.21
| Cabinet Frame Depth | 31.5" (800 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height RMU | 42U |
| Height | 31.7" (805 mm) 42U |
| Width | 1.1" (27 mm) |
| Depth | 27.8" (706 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 31" (79 cm) |
| Ship Length/Depth | 91" (2311 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 28.8 LB (13.06 kg) |







