Cart
Loading...
Loading... 39763-E10
Side Panel for ZetaFrame®Cabinet; for 42U x 41.3"D (1050 mm) Cabinet; Solid; Glacier White
MSRP $393.40
| Cabinet Frame Depth | 41.3" (1050 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height RMU | 42U |
| Height | 31.7" (805 mm) 42U |
| Width | 1.1" (27 mm) |
| Depth | 37.8" (960 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 41" (104 cm) |
| Ship Length/Depth | 91" (2311 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 35.6 LB (16.15 kg) |







