Cart
Loading...
Loading... 39763-EAW
Side Panel for ZetaFrame®Cabinet; for 48U x 47.2"D (1200 mm) Cabinet; Solid; Glacier White
MSRP $530.98
| Cabinet Frame Depth | 47.2" (1200 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height RMU | 48U |
| Height | 36.9" (938 mm) 48U |
| Width | 1.1" (27 mm) |
| Depth | 43.7" (1110 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 47" (119 cm) |
| Ship Length/Depth | 104" (2642 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 44.5 LB (20.19 kg) |







