Cart
Loading...
Loading... 39774-710
Side Panel with Grommets for ZetaFrame®Cabinet; for 42U x 41.3"D (1050 mm) Cabinet; 8 Cable Openings; Black
MSRP $601.09
| Cabinet Frame Depth | 41.3" (1050 mm) |
| Color | Black |
| Height RMU | 42U |
| Height | 31.7" (805 mm) 42U |
| Width | 1.1" (27 mm) |
| Depth | 37.8" (960 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 41" (104 cm) |
| Ship Length/Depth | 91" (2311 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 34 LB (15.42 kg) |







