Cart
Loading...
Loading... 39774-716
Side Panel with Grommets for ZetaFrame®Cabinet; for 42U x 47.2"D (1200 mm) Cabinet; 8 Cable Openings; Black
MSRP $666.26
| Cabinet Frame Depth | 47.2" (1200 mm) |
| Color | Black |
| Height RMU | 42U |
| Height | 31.7" (805 mm) 42U |
| Width | 1.1" (27 mm) |
| Depth | 43.7" (1110 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 47" (119 cm) |
| Ship Length/Depth | 91" (2311 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 38.1 LB (17.28 kg) |







