Cart
Loading...
Loading... 39774-7AC
Side Panel with Grommets for ZetaFrame®Cabinet; for 48U x 31.5"D (800 mm) Cabinet; 8 Cable Openings; Black
MSRP $613.18
| Cabinet Frame Depth | 31.5" (800 mm) |
| Color | Black |
| Height RMU | 48U |
| Height | 36.9" (938 mm) 48U |
| Width | 1.1" (27 mm) |
| Depth | 28" (710 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 31" (79 cm) |
| Ship Length/Depth | 104" (2642 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 30.4 LB (13.79 kg) |







