Cart
Loading...
Loading... 39774-E00
Side Panel with Grommets for ZetaFrame®Cabinet; for 42U x 31.5"D (800 mm) Cabinet; 8 Cable Openings; Glacier White
MSRP $538.34
| Cabinet Frame Depth | 31.5" (800 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height RMU | 42U |
| Height | 31.7" (805 mm) 42U |
| Width | 1.1" (27 mm) |
| Depth | 28" (710 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 31" (79 cm) |
| Ship Length/Depth | 91" (2311 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 27.2 LB (12.34 kg) |







