Cart
Loading...
Loading... 39774-E08
Side Panel with Grommets for ZetaFrame®Cabinet; for 42U x 39.4"D (1000 mm) Cabinet; 8 Cable Openings; Glacier White
MSRP $567.30
| Cabinet Frame Depth | 39.4" (1000 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height RMU | 42U |
| Height | 31.7" (805 mm) 42U |
| Width | 1.1" (27 mm) |
| Depth | 35.9" (911 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 39" (99 cm) |
| Ship Length/Depth | 91" (2311 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 32.6 LB (14.79 kg) |







