Cart
Loading...
Loading... 39774-E51
Side Panel with Grommets for ZetaFrame®Cabinet; for 45U x 31.5"D (800 mm) Cabinet; 8 Cable Openings; Glacier White
MSRP $578.50
| Cabinet Frame Depth | 31.5" (800 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height RMU | 45U |
| Height | 34.3" (871 mm) 45U |
| Width | 1.1" (27 mm) |
| Depth | 28" (710 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 31" (79 cm) |
| Ship Length/Depth | 99" (2515 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 28.8 LB (13.06 kg) |







