Cart
Loading...
Loading... 39774-EAR
Side Panel with Grommets for ZetaFrame®Cabinet; for 48U x 43.3"D (1100 mm) Cabinet; 8 Cable Openings; Glacier White
MSRP $706.99
| Cabinet Frame Depth | 43.3" (1100 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height RMU | 48U |
| Height | 36.9" (938 mm) 48U |
| Width | 1.1" (27 mm) |
| Depth | 39.8" (1010 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 43" (109 cm) |
| Ship Length/Depth | 104" (2642 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 39.9 LB (18.1 kg) |







