Cart
Loading...
Loading... 39774-EEC
Side Panel with Grommets for ZetaFrame®Cabinet; for 52U x 43.3"D (1100 mm) Cabinet; 8 Cable Openings; Glacier White
MSRP $779.82
| Cabinet Frame Depth | 43.3" (1100 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height RMU | 52U |
| Height | 40.4" (1027 mm) 52U |
| Width | 1.1" (27 mm) |
| Depth | 39.8" (1010 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 43" (109 cm) |
| Ship Length/Depth | 114" (2896 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 42.8 LB (19.41 kg) |







