Cart
Loading...
Loading... 39774-EEG
Side Panel with Grommets for ZetaFrame®Cabinet; for 52U x 47.2"D (1200 mm) Cabinet; 8 Cable Openings; Glacier White
MSRP $789.13
| Cabinet Frame Depth | 47.2" (1200 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height RMU | 52U |
| Height | 40.4" (1027 mm) 52U |
| Width | 1.1" (27 mm) |
| Depth | 43.7" (1110 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 47" (119 cm) |
| Ship Length/Depth | 114" (2896 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 46.3 LB (21 kg) |







