Cart
Loading...
Loading... 34538-002
Snap-In Filler Panel; 2U x 19"W (482.6 mm); Black; Pack of 50
MSRP $761.68
| Height | 3.5" (88 mm) 2U |
| Type | Square-Punched Rails |
| Quantity | (50) Panels |
| Color | Black |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 0.9" (23 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 15.5" (39 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 12.75" (32 cm) |
| Shipping Weight | 35 LB (15.88 kg) |

