Cart
Loading...
Loading... 39873-E09
Vertical Exhaust Duct For ZetaFrame®Cabinet; For 27.6"W (700 mm) x 41.3"D (1050 mm) - 47.2"D (1200 mm) Cabinet; 34”H-60”H (863 mm – 1523 mm); One Cable Opening; Glacier White
MSRP $1,294.27
| Cabinet Width | 27.6"W (700 mm) |
| Duct Height | 34”-60”H (863 mm – 1523 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 60" (1524 mm) |
| Width | 23.8" (605 mm) |
| Depth | 23.6" (599 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 37" (94 cm) |
| Ship Length/Depth | 114" (2896 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 47 LB (21.32 kg) |







