Cart
Loading...
Loading... ZA44-DC21A-71
ZetaFrame® Cabinet; 79.4"H x 31.5"W x 43.3"D (2017 mm x 800 mm x 1100 mm); 42U; 2 Pair Square Punched Rails; Perf Front Door; Solid Rear Door; Vertical Exhaust Duct 34"H-60"H (863 mm - 1524 mm); 2 Side Panels; Grommet Bottom Panel; Air Dam; Standard Pallet; Black
Contact us for pricing
| Height | 79.4" (2017 mm) 42U |
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Depth | 43.3" (1100 mm) |
| Doors | Single Perforated Front/Solid Rear Door |
| Top Panel | Vertical Exhaust Duct 34"H-60"H (863 mm - 1524 mm) |
| Side Panels | Two Side Panels |
| Bottom Panel | Grommet-Sealed |
| Thermal Management | Air Dam |
| Color | Black |
| Shipping | Standard Pallet |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |



















