Cart
Loading...
Loading... ZB15-DB11A-E1
ZetaFrame® Cabinet; 84.6"H x 23.6"W x 47.2"D (2149 mm x 600 mm x 1200 mm); 45U; 2 Pair Square Punched Rails; Perf Front Door; Solid Rear Door; Vertical Exhaust Duct 20"H-34"H (508 mm - 863 mm); 1 Side Panel; Grommet Bottom Panel; Air Dam; Standard Pallet; Glacier White
Contact us for pricing
| Height | 84.6" (2149 mm) 45U |
| Width | 23.6" (600 mm) |
| Depth | 47.2" (1200 mm) |
| Doors | Single Perforated Front/Solid Rear Door |
| Top Panel | Vertical Exhaust Duct 20"H-34"H (508 mm - 863 mm) |
| Side Panels | One Side Panel |
| Bottom Panel | Grommet-Sealed |
| Thermal Management | Air Dam |
| Color | Glacier White |
| Shipping | Standard Pallet |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |



















