Cart
Loading...
Loading... ZB25-A110B-E1
ZetaFrame® Cabinet; 84.6"H x 27.6"W x 47.2"D (2149 mm x 700 mm x 1200 mm); 45U; 2 Pair Square Punched Rails; Perf Front Door; Double Perf Rear Door; Grommet Top Panel; 1 Side Panel; No Bottom Panel; Air Dam; Front Rail Brushes; Standard Pallet; Glacier White
Contact us for pricing
| Height | 84.6" (2149 mm) 45U |
| Width | 27.6" (700 mm) |
| Depth | 47.2" (1200 mm) |
| Doors | Single Perforated Front/Double Perforated Rear |
| Top Panel | Grommet-Sealed |
| Side Panels | One Side Panel |
| Bottom Panel | None |
| Thermal Management | Air Dam, Brushed-Sealed Rail |
| Color | Glacier White |
| Shipping | Standard Pallet |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |



















