Cart
Loading...
Loading... ZC15-DA21A-E1
ZetaFrame® Cabinet; 89.9"H x 23.6"W x 47.2"D (2283 mm x 600 mm x 1200 mm); 48U; Perf Front Door; Solid Rear Door; Vertical Exhaust Duct 15"H-20"H (381 mm - 508 mm); 2 Side Panels; Grommet Bottom Panel; Air Dam; Standard Pallet; Glacier White
MSRP $5,263.46
| Height | 89.9" (2283 mm) 48U |
| Width | 23.6" (600 mm) |
| Depth | 47.2" (1200 mm) |
| Doors | Perf Front Door/Solid Rear Door |
| Top Panel | Vertical Exhaust Duct 12"H-20"H (305 mm - 508 mm) |
| Side Panels | Two Side Panels |
| Bottom Panel | Bottom Panel |
| Thermal Management | Air Dam ; Grommets To Seal Cable Openings |
| Color | Glacier White |
| Shipping | Standard Pallet |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
