Cart
Loading...
Loading... ZC45-DB21B-71
ZetaFrame® Cabinet; 89.9"H x 31.5"W x 47.2"D (2283 mm x 800 mm x 1200 mm); 48U; Perf Front Door; Solid Rear Door; Vertical Exhaust Duct 20"H-34"H (508 mm - 863 mm); 2 Side Panels; Grommet Bottom Panel; Air Dam; Rail Brushes; Standard Pallet; Black
MSRP $6,216.57
| Height | 89.9" (2283 mm) 48U |
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Depth | 47.2" (1200 mm) |
| Doors | Perf Front Door/Solid Rear Door |
| Top Panel | Vertical Exhaust Duct 20"H-34"H (508 mm - 863 mm) |
| Side Panels | Two Side Panels |
| Bottom Panel | Bottom Panel |
| Thermal Management | Air Dam; Brush Upgrade To Seal Cable Openings |
| Color | Black |
| Shipping | Standard Pallet |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
