Cart
Loading...
Loading... ZC45-EB01A-E1
ZetaFrame® Cabinet; 89.9"H x 31.5"W x 47.2"D (2282 mm x 800 mm x 1200 mm); 48U; 2 Pair Square Punched Rails; No Front Door; Solid Rear Door; Vertical Exhaust Duct 20"H-34"H (508 mm - 863 mm); No Side Panels; Grommet Bottom Panel; Air Dam; Standard Pallet; Glacier White
Contact us for pricing
| Height | 89.9" (2283 mm) 48U |
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Depth | 47.2" (1200 mm) |
| Doors | No Front Door/Solid Rear Door |
| Top Panel | Vertical Exhaust Duct 20"H-34"H (508 mm - 863 mm) |
| Side Panels | None |
| Bottom Panel | Grommet-Sealed |
| Thermal Management | Air Dam |
| Color | Glacier White |
| Shipping | Standard Pallet |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |



















