Cart
Loading...
Loading... ZD45-DA21B-E1
ZetaFrame® Cabinet; 96.9"H x 31.5"W x 47.2"D (2461 mm x 800 mm x 1200 mm); 52U; Perf Front Door; Solid Rear Door; Vertical Exhaust Duct 15"H-20"H (381 mm - 508 mm); 2 Side Panels; Grommet Bottom Panel; Air Dam; Rail Brushes; Standard Pallet; Glacier White
MSRP $7,150.72
| Height | 96.9" (2461 mm) 52U |
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Depth | 47.2" (1200 mm) |
| Doors | Perf Front Door/Solid Rear Door |
| Top Panel | Vertical Exhaust Duct 12"H-20"H (305 mm - 508 mm) |
| Side Panels | Two Side Panels |
| Bottom Panel | Bottom Panel |
| Thermal Management | Air Dam; Brush Upgrade To Seal Cable Openings |
| Color | Glacier White |
| Shipping | Standard Pallet |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
