Cart
Loading...
Loading... A1024-LP
Ceiling Enclosure for Wiring Blocks; 2' x 4' Ceiling Enclosure; includes (1) mounting plate; 16''W x 22''L (406 mm x 559 mm) for (2) 300-pair 110A (with legs) style blocks
MSRP $2,729.58
| Type | 2' x 4' Ceiling; (1) Mounting Plate for 110A blocks |
| Width | 24" (610 mm) |
| Depth | 10" (254 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 127" (3226 mm) |
| Ship Height | 27" (69 cm) |
| Shipping Weight | 43 LB (19.5 kg) |