Cart
Loading...
Loading... 10628-702
Auxiliary Framing Channel 3/16" - Cable Runway; 0.56"W x 2"H x 10'L; Black
MSRP $148.48
| Type | 9/16" x 2" x 3/16" Channel |
| Height | 2" (50.8 mm) |
| Width | 0.56" (14.224 mm) |
| Depth | 10" (254 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 23 LB (10.43 kg) |