Cart
Loading...
Loading... 10745-706
Auxiliary Framing Channel - Cable Runway; 0.38"W x 2"H x 6'L; Black
MSRP $106.90
| Type | 3/8" x 2" Bar |
| Height | 2" (50.8 mm) |
| Width | 0.38" (9.652 mm) |
| Depth | 6" (152.4 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Color | Black |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 190" (4826 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 14 LB (6.35 kg) |