Cart
Loading...
Loading... 11450-701
Auxiliary Framing Channel; 1"W x 2"H x 10'L; Black
MSRP $133.17
| Type | 1" x 2" x 3/16" Channel |
| Height | 2" (50.8 mm) |
| Width | 1" (25.4 mm) |
| Depth | 10" (254 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| BABA Compliant | No |
| Color | Black |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 20 LB (9.07 kg) |