Cart
Loading...
Loading... 10620-004
Clip J-Bolt 1/2-14; 5"L; Gold
MSRP $11.84
| Length |
| Depth | 5" (127 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| BABA Compliant | No |
| Color | Gold Chem |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 30" (762 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 0.13 LB (0.06 kg) |