Cart
Loading...
Loading... 10635-003
J-Bolt Clip Kit; Gold; for 3/8" x 2" Bar
MSRP $28.46
| Type | For 3/8" x 2" Bar |
| Country Of Origin | CN |
| BABA Compliant | No |
| Color | Gold Chem |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 30" (762 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |