Cart
Loading...
Loading... 10709-001
Auxiliary Framing Channel Mounting Kit ; Gold; for 3/8" x 2" Bar
MSRP $59.50
| Type | For 3/8" x 2" Bar |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gold Chem |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 18" (457 mm) |
| Ship Height | 15" (38 cm) |
| Shipping Weight | 0.06 LB (0.03 kg) |