Cart
Loading...
Loading... 10709-003
Auxiliary Framing Channel Mounting Kit; Gold; for 9/16" x 2" Channel
MSRP $59.50
| Type | For 9/16" x 2" Channel |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gold Chem |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |