Cart
Loading...
Loading... 10709-005
Auxiliary Framing Channel Mounting Kit; Gold; for 1" x 2" Channel
MSRP $59.50
| Type | For 1" x 2" Channel |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gold Chem |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 15" (381 mm) |
| Ship Height | 12" (30 cm) |
| Shipping Weight | 0.38 LB (0.17 kg) |