Cart
Loading...
Loading... 10702-001
Auxiliary Frame Channel Spanner Bolt; 1 1/2 - 13; 4.38"L; Gold
MSRP $14.89
| Length |
| Width | 4.5" (114 mm) |
| Depth | 4.4" (111 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Color | Gold Chem |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 15" (381 mm) |
| Ship Height | 12" (30 cm) |
| Shipping Weight | 0.13 LB (0.06 kg) |