Cart
Loading...
Loading... 10684-104
Tall Pipe Stand; 2"W x 13"H; Gray
MSRP $330.55
| Height | 103" (2620 mm) |
| Color | Gray |
| Width | 2" (50.8 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 264" (6706 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 24 LB (10.89 kg) |