Cart
Loading...
Loading... 10596-052
Cable Retaining Post; 12" H; 50 Pack; Gold
MSRP $2,121.60
| Usable Height | 12" (305 mm) |
| Quantity | Pack of 50 |
| Color | Gold |
| Height | 13" (330.2 mm) |
| Width | 1" (25.4 mm) |
| Depth | 0.5" (12.7 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | No |
| Type | Cable Retaining Post |
| Ship Width | 12" (304.8 mm) |
| Ship Length/Depth | 15" (381 mm) |
| Ship Height | 10" (254 mm) |
| Shipping Weight | 43 lb (19.505 kg) |