Cart
Loading...
Loading... 10596-110
Cable Retaining Post; 10"H; Gray
MSRP $42.87
| Usable Height | 10" (250 mm) |
| Quantity | (1) Each |
| Color | Gray |
| Height | 10" (250 mm) |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Depth | 1" (25 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | No |
| Type | Cable Retaining Post |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 1 lb (0.45 kg) |