Cart
Loading...
Loading... 11959-724
Cable Runway Corner Bracket; 24"W x 1.5"H x 24.13"L; Black
MSRP $172.16
| Width | 24" (610 mm) |
| Color | Black |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Depth | 24.1" (613 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 32" (81 cm) |
| Ship Length/Depth | 81" (2057 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |