Cart
Loading...
Loading... 11959-E15
Cable Runway Corner Bracket; 15"W x 1.5"H x 15.48"L; Glacier White
MSRP $168.81
| Width | 15" (381 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Depth | 15.5" (393 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 71" (1803 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |