Cart
Loading...
Loading... 10822-018
Cable Runway E-Bend; 18"W x 1.5"H x 33"L; Gold; Cable Capacity - 1421
MSRP $261.65
| Width | 18" (460 mm) |
| Color | Gold Chem |
| Height | 1.5" (38 mm) |
| Depth | 33" (838 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 36" (91 cm) |
| Ship Length/Depth | 91" (2311 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 19 LB (8.62 kg) |