Cart
Loading...
Loading... 10822-024
Cable Runway E-Bend; 24"W; Gold
MSRP $321.83
| Width | 24" (610 mm) |
| Color | Gold Chem |
| Height | 1.5" (38 mm) |
| Depth | 39" (991 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 46" (117 cm) |
| Ship Length/Depth | 102" (2591 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 23 LB (10.43 kg) |