Cart
Loading...
Loading... 10822-031
Cable Runway E-Bend; 30"W; Gold
MSRP $386.21
| Width | 30" (760 mm) |
| Color | Gold Chem |
| Height | 1.5" (38 mm) |
| Depth | 45" (1143 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 46" (117 cm) |
| Ship Length/Depth | 117" (2972 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 27 LB (12.25 kg) |