Cart
Loading...
Loading... 10822-106
Cable Runway E-Bend; 6"W; Gray
MSRP $204.82
| Width | 6" (150 mm) |
| Color | Gray |
| Height | 1.5" (38 mm) |
| Depth | 21" (533 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 71" (1803 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |