Cart
Loading...
Loading... 10822-109
Cable Runway E-Bend; 9"W x 1.5"H x 24"L; Gray; Cable Capacity - 710
MSRP $214.50
| Width | 9" (230 mm) |
| Color | Gray |
| Height | 1.5" (38 mm) |
| Depth | 24" (610 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 71" (1803 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 8 LB (3.63 kg) |