Cart
Loading...
Loading... 10822-110
Cable Runway E-Bend; 10"W; Gray
MSRP $215.49
| Width | 10" (250 mm) |
| Color | Gray |
| Height | 1.5" (38 mm) |
| Depth | 25" (635 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 32" (81 cm) |
| Ship Length/Depth | 81" (2057 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 11 LB (4.99 kg) |