Cart
Loading...
Loading... 10822-704
Cable Runway E-Bend; 4"W; Black
MSRP $199.70
| Width | 4" (100 mm) |
| Color | Black |
| Height | 1.5" (38 mm) |
| Depth | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 71" (1803 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |