Cart
Loading...
Loading... 10822-715
Cable Runway E-Bend; 15"W; Black
MSRP $221.94
| Width | 15" (380 mm) |
| Color | Black |
| Height | 1.5" (38 mm) |
| Depth | 30" (762 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 36" (91 cm) |
| Ship Length/Depth | 91" (2311 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 13 LB (5.9 kg) |