Cart
Loading...
Loading... 10822-720
Cable Runway E-Bend; 20"W; Black
MSRP $233.24
| Width | 20" (510 mm) |
| Color | Black |
| Height | 1.5" (38 mm) |
| Depth | 35" (889 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 46" (117 cm) |
| Ship Length/Depth | 91" (2311 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 21 LB (9.53 kg) |