Cart
Loading...
Loading... 10822-737
Cable Runway E-Bend; 36"W; Black
MSRP $403.09
| Width | 36" (910 mm) |
| Color | Black |
| Height | 1.5" (38 mm) |
| Depth | 52" (1321 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 46" (117 cm) |
| Ship Length/Depth | 185" (4699 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 37 LB (16.78 kg) |