Cart
Loading...
Loading... 13392-E11
Universal/Trough Style Cable Runway Pathway Divider; 3.94"H; Glacier White
MSRP $46.89
| Type | For Use With Universal or Trough Style Runway |
| Quantity | |
| Color | Glacier White |
| Height | 3.94" (100.076 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 36" (914 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |