Cart
Loading...
Loading... 10724-015
Cable Runway Radius Bend; 15"W x 12.5"H x 12.5"L; Gold; Cable Capacity - 1184
MSRP $219.20
| Width | 15" (380 mm) |
| Orientation | 90 Degree Inside Bend |
| Color | Gold Chem |
| Height | 12.5" (317.5 mm) |
| Depth | 12.5" (317.5 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |