Cart
Loading...
Loading... 10724-106
Cable Runway Radius Bend; 6"W x 12.5"H x 12.5"L; Gray; Cable Capacity - 474
MSRP $175.96
| Width | 6" (150 mm) |
| Orientation | 90 Degree Inside Bend |
| Color | Gray |
| Height | 12.5" (317.5 mm) |
| Depth | 12.5" (317.5 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 17" (43 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |